Nech sa páči, servíruje sa ochutnávka Hravého tai chi.

0 hravých taichistov
už videlo tento e-book

Jednoduché tai chi cviky inšpirované prírodou, ktoré môžete cvičiť doma všetci. Ponaťahujú telo, nabijú vás energiou, precvičia kĺby a chrbát, zlepšia dýchanie a rovnováhu. Deti zbožňujú hrať sa na tigra či slona, alebo loviť perly v mori.

Ukážka - Ochutnávka zdarma - obsahuje prvé dva cviky spolu so základnými informáciami, ako si spoločné cvičenie čo najviac užiť, s video-návodom a audio-komentárom. Ako bonus dostanete k cvikom meditatívne omaľovánky pre malých i veľkých. 

Rešpektujeme vaše súkromie a nikdy vám nebudeme posielať spam.

Čo o detskom tai chi hovoria maminky a deti

Denisa: Tai chi sa mi páči, pretože človek cvičí s vlastným telom, vlastnou váhou. Je to výborná voľba pre všetky vekové kategórie, pretože každý si môže cviky náležite sťažiť alebo uľahčiť (a deti presne vedia, ako) podľa svojej kondície. Už len to, keď bude cvičiť v mysli, tak už to sa ráta a prispieva k celkovej pohyblivosti. Ako skupinové cvičenie je detské tai chi jedno z najlepších. Greg: Mne sa páčil Drak. A to, že sa tam môžeme vyblbnúť a vyšantiť. A nájsť si kamarátov a kamarátky.

Denisa a syn Greg (6 rokov)

Martina: Mne sa páčilo, že učíš deti pracovať s telom a zároveň cítiť a predstavovať si rôzne obrazy a sústrediť sa na to, čo robia. A práca s energiou. Ninka: Na cvičení sa mi páčilo, že bolo pomalé aj rýchle.

Martina a Ninka (5 rokov)

Zuzka: Páčilo sa mi, že môžem cvičiť spolu s dcérou. Detské tai chi ma priviedlo k dospelému tai chi a z toho teraz čerpám energiu. Mia: Najviac sa mi páčili Draci a Guľa energie.

Zuzka a Mia (5 rokov)