Objednávka e-booku

Hravé tai chi pre deti a ich maminky

Toto sú moje deti. A tai chi :) Vedia sa stať tigrom, levom, drakom, slonom, plameniakom, lukostrelcom... Už onedlho to budete vedieť aj vy a vaše deti ;)

 • Objednávam si
  e-book HRAVÉ TAI CHI PRE DETI A ICH MAMINKY v cene 25€.
 • Viem,
  že k nemu dostanem ako bonus
  - popis cvikov spolu s ich ilustráciami vo verzii pre tlač;
  - meditatívne omaľovánky v hodnote 96€;
  - konzultáciu (telefonicky, mailom, cez Skype) v hodnote 15€.
 • Rozumiem,
  že e-book vo formáte .pdf mi príde do e-mailovej schránky ako linka na stiahnutie.

U Aničky se můžete opřít o její zkušenosti a profesionalitu. E-book je napsaný velmi lidsky a srozumitelně, praxe s dětmi z ní čiší na každém řádku. Vést děti k prožívání v těle, k propojování mysli a těla, je úžasné dobrodružství, cvičení inspirované taichi je k tomu ideálně nápomocné. E-book Vás chytí za ruku jemně a zkušeně, naladí Vás na přístup ke cvičení a povede k jednotlivým cvikům, bezpečně a v klidu. Určitě do toho jděte!

Lenka RyškováTrénerka tai chi

E-book mě naprosto nadchnul a jsem moc ráda, že konečně někdo našel odvahu a pustil se do tématu tai-chi pro děti. Po letech cvičení na sobě vidím, že přínos tai-chi se nedá srovnat s žádným jiným sportem. Není to totiž sport, je to způsob, jak nejenom pečovat o tělo, ale hlavně, jak se naučit pracovat se svou energií a zdravím. A to jsem vždy chtěla své děti naučit. Anna je první, koho znám, kdo má odvahu věnovat se v tomto umění těla i ducha i malým dětem a zpracovala to v e-booku naprosto dokonale. Jasně, zábavně a skvělá jsou ukázková videa ke každému cviku. Najednou to vypadá tak jednoduše. :-) A dostaly mě nahrávky v mp3, které můžu pouštět přímo při cvičení. Poslala bych ho do každé školky a školy.

Andrea GrigerováLektor, fontológ a nadšenec tai chi

Na Aničkin eBook o Tai ji som sa veľmi tešil a zároveň som bol veľmi zvedavý. Z vlastnej skúsenosti viem, že zaujať deti nie je niekedy vôbec ľahké. Čínskym zdravotným cvičeniam Qi gong sa venujem 25 rokov a Tai ji o niečo kratší čas. Celý ten čas ale vediem lekcie len pre dospelých. Ako fyzioterapeut som pomerne znepokojený tým, ako sa pohybové návyky dnešných detí a mládeže zmenili. Nedostatok pestrého pohybu v období, keď je nevyhnutný pre správny vývoj zdravého tela ale aj mysle môže mať následky, ktoré sa už neskorších fázach života nemusia dať dobehnúť akoukoľvek snahou. To platí napríklad pre vývoj zdravých a dostatočne "hustých" kostí. Už pomerne dlhý čas premýšľam, ako priniesť tento zdravý druh pohybu, ako je Tai ji, bližšie deťom tak, aby ich to bavilo. A Aničkin eBook je pre mňa odpoveďou na moje premýšľanie. Okrem toho, ako na to, v ňom nájdete 12 skvelých cvičení, podaných zábavnou a jednoduchou formou. Obsahuje krásne spracované videá aj Mp3 nahrávky s príjemným Aničkiným hlasom a hudbou. Pokiaľ chcete, aby sa vaše dieťa rozvíjalo správne, práve toto môže byť skvelou cestou. Cvičenia budú rozvíjať pohybové schopnosti vašeho dieťaťa (alebo detí v prípade, že vediete skupinové cvičenia) rovnomerne a dostatočne pestro narozdiel od úzko špecializovaných pohybov konkrétnych športov. Deti sa vďaka týmto cvičeniam naučia vnímať a cítiť svoje telo aj zapojiť predstavivosť a zároveň sa naučia koncentrovať myseľ. Úprimne je to jeden z najväčších darov, ktorý našim deťom môžeme dať, a preto si myslím, že tento eBook je na nezaplatenie a veľmi ďakujem Aničke za tento počin 🙂.

Erik PalkoFyzioterapeut, lektor qi gong a tai chi

Anička prináša dary východných krajín, ako je meditácia v pohybe, do nášho rýchleho západného sveta. Krása jej práce spočíva v tom, že učí naše deti hravou formou, ako si udržiavať silu ducha, mysle a pevné zdravie. Ak chcete priviesť vaše deti k tai chi už v ranom veku, tak tento eBook je pre vás ako stvorený! Vďaka detailnému vysvetleniu jednotlivých cvikov, používaniu fantázie a video podpore to zvládnete. Osobne vidím tento eBook ako bohatstvo, ktoré Anna odovzdáva našim budúcim generáciám.

Veronika Šimkoautorka projektu Antistresový život

Máte otázky alebo potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na anna@taichicentrum.sk alebo volajte na 00421 908 300 599.

Som tu pre vás, rada vám pomôžem.